Përplasen 2 automjete në Paskuqan, 4 të aksidentuar - Bota Sot
Përplasen 2 automjete në Paskuqan, 4 të aksidentuar

Shqipëria

Përplasen 2 automjete në Paskuqan, 4 të aksidentuar

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 15:28
Ilustrim

Një aksident automobilistik ka ndodhur në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, kanë mbetur të dëmtuar, jashtë rrezikut për jetën 4 shtetas, drejtuesi i njërit prej mjeteve, shtetasi E.T dhe 3 të tjerë, A. LL, A. K, G. K, të cilët ndodheshin të bllokuar në po të njëjtin mjet.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...