Meta del për peshk... por kap dallgë - Bota Sot
Meta del për peshk... por kap dallgë

Shqipëria

Meta del për peshk... por kap dallgë

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 08:28
Ilir Meta dhe Bes Kallaku

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, e ka nisur ditën e sotme me aktorin e njohur te humorit, Bes Kallaku, me të cilin kanë dalë për peshkim.

Mirëpo, gjërat nuk kanë shkuar si duhet për kreun e shtetit shqiptar që tha se kanë kapur vetëm dallgë.

“Mirëmëngjes! Me Bes Kallakun, e nisem për peshk e po kapim dallgë”, shkroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...