Përplasen disa makina në Fier, e pëson një person me biçikletë - Bota Sot
Përplasen disa makina në Fier, e pëson një person me biçikletë

Shqipëria

Përplasen disa makina në Fier, e pëson një person me biçikletë

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 12:07
Foto ilustrim

Mesditën e sotme një aksident masiv ka ndodhur në rrugën “Ramiz Aranitasi” në Fier, ku katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur një shtetas që po kalonte rrugën me biçikletë.

Raportohet se një makine tip ‘Benz’ me targa AA821NI i ka prerë rrugën një makine tjetër tip ‘Benz’  me targa AA710GC.

Ky i fundit devijon duke kaluar nga krahu i tjetër i rrugës duke lënë të plagosur një qytetar i cili ishte duke kaluar me biçikletë.

Makinat e tjera të përfshira në aksident janë një tip ‘Toyota’ me targa AA278PE,  e cila kishte qendruar në krah të rrugës, dhe një tjetër tip ‘Benz’ me targa AA799NM.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...