Shpërthim, flakë dhe tym, digjet Golemi - Bota Sot
Shpërthim, flakë dhe tym, digjet Golemi

Shqipëria

Shpërthim, flakë dhe tym, digjet Golemi

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 20:29
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një zjarr i madh ka rënë në qendër të Golemit në Kavajë. Sipas banorëve të zonës fillimisht është dëgjuar një shpërthim dhe më pas kanë parë flakët që pushtuan vendin.

Burime nga reparti zjarrfikës i Durrësit bëjnë të ditur se sapo janë vënë në dije për zjarrin, po ende nuk dihet çfarë e ka shkaktuar atë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat