Ja parashikimi i motit për sot - Bota Sot
Ja parashikimi i motit për sot

Shqipëria

Ja parashikimi i motit për sot

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 06:07
Foto ilustrim

Edhe dita e diel, ashtu si e shtuna do të jenë me temperatura të larta dhe mund të bëni edhe plazh.

Reshjet e shiut janë larguar nga Shqipëria, ndërsa era është mesatare.

Më poshtë keni parashikimin e motit për të dielën:

Reshjet

Të dielën nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Temperaturat

Të dielën temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 30 °C

në vendet e ulëta: 19 / 31 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

Era

Të dielën era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...