Krujë/ Mjeti del nga rruga, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur - Bota Sot
Krujë/ Mjeti del nga rruga, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

Shqipëria

Krujë/ Mjeti del nga rruga, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 15:38
Foto

Një mjet ka dalë nga rruga në fshatin Mafsheq të Krujës, me pasojë vdekjen e një 52-vjeçari dhe plagosjen e dy të tjerëve.

Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale Q.B, e ndërsa dy të dëmtuarit janë E.Z., 32 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak Tiranë dhe shtetasi B.K., 56 vjeç, i gjendur aktualisht në Spitalin e Krujës nën kujdesin  e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...