Aksidenti i rëndë në Qafë-Shtamë, shikoni si është bërë makina - Bota Sot
Aksidenti i rëndë në Qafë-Shtamë, shikoni si është bërë makina

Shqipëria

Aksidenti i rëndë në Qafë-Shtamë, shikoni si është bërë makina

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 21:29
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person humbi jetën dhe dy të tjerë mbetën të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në fshatin Mafsheq të Krujës.

Mjeti me targa AA 658 BO doli nga rruga dhe ra nga një lartësi e madhe dhe për pasojë humbi jetën 52- vjeçari Q.B., të plagosur mbetën 32-vjeçari E.Z. dhe 56-vjeçari B.K.

Pakujdesia e treguar nga ana e drejtuesit të mjetit dyshohet të jetë bërë shkak i ngjarjes së rëndë.

Drejtuesi i mjetit ka tentuar të kalojë në një rrugë të vështirë në malësinë e Qafë Shtamës, por mjeti është rrokullisur dhe ka rënë disa metra poshtë aksit nacional.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...