PD takon nesër delegacionin e Venecias - Bota Sot
PD takon nesër delegacionin e Venecias

Shqipëria

PD takon nesër delegacionin e Venecias

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 22:57
Jorida Tabaku

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit të Venecias.

Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave.

Ndërkohë PD njofton se pas takimit do ketë edhe një konferencë për shtyp.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...