Deti nuk “kursen” as restorantin në Durrës - Bota Sot
Deti nuk “kursen” as restorantin në Durrës

Shqipëria

Deti nuk “kursen” as restorantin në Durrës

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 20:29
Foto ilustrim

Pas ditësh të tëra me temperatura të larta, duket se vjeshta ka ardhur zyrtarisht.

Temperaturat kanë rënë ndjeshëm por ndërkohë ndryshimi i tyre është shoqëruar me erë të fortë pothuajse në të gjithë vendin dhe më pas reshje shiu.

Në Fier për shkak të erës kanë rënë pemë, ndërkohë që ka pasur probleme me energjinë. Edhe në Korçë e njëjta situatë.

Ndërkohë në Durrës, deti është futur brenda një lokali. Për shkak të dallgëzimit të fortë, uji i detit ka hyrë furishëm në një lokal në bregdet. Shihni pamjet e siguruara nga “BalkanWeb”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...