Rezarti tregon historinë e tij: Si më gjobiti dhe shau një civil se kritikova Ramën - Bota Sot
Rezarti tregon historinë e tij: Si më gjobiti dhe shau një civil se kritikova Ramën

Shqipëria

Rezarti tregon historinë e tij: Si më gjobiti dhe shau një civil se kritikova Ramën

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 10:33
Rezart Veleshnja

Aktori Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tregoi një histori me një polic civil, i cilii vuri gjobë, vetëm pse kishte sharë Ramën.

Veleshnja: Shiko deri ku ka arritur. Ishte në një makinë dhe ishte civil (polic). Ti më tha mua që shan Ramën, sepse ma ka treguar djali në telefon, ti hap cik krahun. Ti more maskara më thua, pse ca je ti, ordiner, palaco. Hape krahun më tha mua, nxirri dokumentet, më vuri 20 mijë lekë gjobë. Pse? Për parkim të gabuar sepse këtu më do qejfi mua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...