Kryeministri Edi Rama anulon udhëtimin në New York - Bota Sot
Kryeministri Edi Rama anulon udhëtimin në New York

Shqipëria

Kryeministri Edi Rama anulon udhëtimin në New York

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 17:37
Foto

Kryeministri Edi Rama anulon udhëtimin në New York. 

Ndodhet në Frankfurt dhe pritet të kthehet në Tiranë për të menaxhuar situatën e krijuar pas tërmetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...