Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës - Bota Sot
Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës

Shqipëria

Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 17:48
Foto

Një tërmet i fuqishëm ka shkundur vendin tonë. Sipas raportimeve epiqendra ishte në Durrës dhe mësohet se tërmeti ishte 5.8 ballë.

Këto janë disa pamje nga Shkëmbi i Kavajës…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...