Video nga momenti i tërmetit, njerëzit vrapojnë për të dalë nga kafeneja - Bota Sot
Video nga momenti i tërmetit, njerëzit vrapojnë për të dalë nga kafeneja

Shqipëria

Video nga momenti i tërmetit, njerëzit vrapojnë për të dalë nga kafeneja

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:05
Foto

Katër tërmete të fuqishme kanë goditur sot Shqipërinë, nga ku lëkundjet janë ndjerë edhe në Kosovë.

Tërmetet kanë shkaktuar dëme të mëdha materiale, si dhe panik tek njerëzit, shkruan lajmi.net.

“JOQ Albania” ka publikuar një video nga momenti i tërmetit teksa shihen disa persona të cilit ikin nga kafeneja në momentin kritik. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...