Momenti kur peshqit dalin nga uji gjatë tërmetit në Shqipëri - Bota Sot
Momenti kur peshqit dalin nga uji gjatë tërmetit në Shqipëri

Shqipëria

Momenti kur peshqit dalin nga uji gjatë tërmetit në Shqipëri

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 23:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Gjatë një periudhe dy orëshe, Shqipëria është goditur nga tre tërmete të cilat kanë shkaktuar dëme materiale dhe kanë lënë të lënduar mbi 100 persona.

Në rrjete sociale po qarkullojnë shumë fotografi e video nga dëmet që kanë shkaktuar këto tërmete, ndërsa njëra nga më interesantet është videoja e Liqenit të Manzës ku shihen peshqit teksa kërcejnë nga uji, në momentin kur ndodh tërmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...