Tërmeti “tremb” edhe gjarprin

Shqipëria

Tërmeti “tremb” edhe gjarprin

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 09:46
Tërmeti “tremb” edhe gjarprin

Tërmeti i fuqishëm që tronditi sot dhe dje Shqipërinë ka “trembur” dhe kafshët.

Një foto e sjellë në redaksinë e Top Channel tregon se si një gjarpër ka dalë në sipërfaqe pas lëkundjeve të forta në Kombinat.

Tërmeti ka prekur të gjitha zonat e Shqipërisë, në Lushnjë, Lezhë, Korçë, Bulqizë, Gjirokastër, Shkodër dhe Fier.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat