Shkarkohet drejtori i Policisë së Durrësit - Bota Sot
Shkarkohet drejtori i Policisë së Durrësit

Shqipëria

Shkarkohet drejtori i Policisë së Durrësit

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 09:17
Alfred Çepe

Është shkarkuar nga detyra drejtori i Policisë së Durrësit, Alfred Çepe.

Drejtor i ri është emëruar Lorenc Shehu, prezantimi i të cilit do të bëhet sot.

Shehu me parë mbante detyrën e shefit të forcave speciale RENEA. 

Në ditët në vijim priten lëvizje të tjera në rang drejtuesish dhe shefa komisariatesh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...