Surpriza për Ramën, në tavolinë gjen syzet jeshile - Bota Sot
Surpriza për Ramën, në tavolinë gjen syzet jeshile

Shqipëria

Surpriza për Ramën, në tavolinë gjen syzet jeshile

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 11:40
Edi Rama

Kryeministri Rama shkoi sot në Kuvend dhe u ul në vendin e tij përkrah ministres Spiropali.

Në tavolinën e tij kishte një palë syze me ngjyrë jeshile të cilat jan tregon një prej deputetëve të pranishëm në sallë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...