Parashikimi i motit për sot, 9 tetor 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit për sot, 9 tetor 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot, 9 tetor 2019

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 08:03
Foto ilustrim

9 tetor 2019: Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. 

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,5- 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  10/21°C 

Zonat e ulëta 13/27°C

Zonat bregdetare  17/26°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...