Në kërkim të atentatorëve të Prokurorit, policia aksion në 5 qytete - Bota Sot
Në kërkim të atentatorëve të Prokurorit, policia aksion në 5 qytete

Shqipëria

Në kërkim të atentatorëve të Prokurorit, policia aksion në 5 qytete

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 22:25
Pamje nga aksioni

Policia e Shtetit po ka nisur një kontroll në Lushnje dhe Vlorë, pasi dyshohet se në këto qytete fshihen autorët e atentatit ndaj Prokurorit Arjan Ndoj.

Po ashtu policia ka kryer kontrolle edhe në Fushë-Krujë e zonën përreth Tiranës dhe Durrësit

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat