Meta tha se mund të shpërndante parlamentin, Rama: Më kujton atë që ju kam thënë më parë, Xhike Qamilin - Bota Sot
Meta tha se mund të shpërndante parlamentin, Rama: Më kujton atë që ju kam thënë më parë, Xhike Qamilin

Shqipëria

Meta tha se mund të shpërndante parlamentin, Rama: Më kujton atë që ju kam thënë më parë, Xhike Qamilin

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 11:00
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka votuar sot në zgjedhjet që partia socialiste po mban për zgjedhjen e delegatëve dhe për herë të parë po testohet votimi elektronik.

Kryeministri është ndalur më pas ku u është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve.

Ai ka folur për deklaratën e Metës i cili është shprehur se mund të shpërndajë parlamentin.

Rama:

Më kujton atë që ju kam thënë më parë Xhike Qamilin që thoshte sa të kem këtë, atë katund nuk pyes për Francën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat