Meta dhe Sasha shpresojnë akoma! - Bota Sot
Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!

Shqipëria

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 22:47
Ilir Meta

Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në “Air Albania Stadium”. presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se shpreson akoma.

“Me Sashën duke shpresuar!”, shkruan ai.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat