Meta: Donald Lu më ka kërkuar falje, thoshte se e dezinformonte PS-ja - Bota Sot
Meta: Donald Lu më ka kërkuar falje, thoshte se e dezinformonte PS-ja

Shqipëria

Meta: Donald Lu më ka kërkuar falje, thoshte se e dezinformonte PS-ja

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 22:29
Ilir Meta

“Mua Donald Lu më ka kërkuar gjithmonë të falur. Më vinte në zyrë dhe më thoshte më fal se më keqinformuan këta të Partisë Socialiste”, kështu ka deklaruar presidenti i Republikës, Ilir Meta, pak minuta më parë në emisionin “Open”.

“I kam përkëledhur më shumë seç duhet këta… unë do jem shumë i qartë për cilindo vagabond kombëtar që mendon se mund të poshtërojë popullin shqiptar.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat