“Bashkë në ditë të vështira”, Rama shpërndan mesazhin e Bashës - Bota Sot
“Bashkë në ditë të vështira”, Rama shpërndan mesazhin e Bashës

Shqipëria

“Bashkë në ditë të vështira”, Rama shpërndan mesazhin e Bashës

Më: 28 nëntor 2019 Në ora: 18:13
Foto tërmeti

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetin social tëitter një postim të partisë demokratike, ku flet kryedemokrati Lulzim Basha, për gjendjen e vendit pas tërmetit.

"Megjithë ndasitë tona, në orë nevoje, ne jemi një komb i bashkuar. Shqipëria e vërtetë është ajo njerëzve me zemër dhe forcë të madhe", ky ëstë citimi i Bashës, për të cilin bie në një mendje edhe Rama.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat