Makina del nga rruga, dyshohet 1 i vdekur - Bota Sot
Makina del nga rruga, dyshohet 1 i vdekur

Shqipëria

Makina del nga rruga, dyshohet 1 i vdekur

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 17:17
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Rembec në Korçë.

Nga informacionet paraprake mësohet se makina ka dalë nga rruga dhe aktualisht dyshohet se ka humbur jetën një person.

Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e aksidentit, ndërkohë që policia po shkon drejt vendngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat