Haçkaj i njeh meritën qeverisë Rama: Po e rrit diasporën në mënyrë të çmendur - Bota Sot
Haçkaj i njeh meritën qeverisë Rama: Po e rrit diasporën në mënyrë të çmendur

Shqipëria

Haçkaj i njeh meritën qeverisë Rama: Po e rrit diasporën në mënyrë të çmendur

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 23:19
Flori Haçkaj

Flori Haçkaj, Ambasador i Kombit, në një lidhje nga Zvicra për "Tempora" deklaroi se qeveria Rama ka dy merita për diasporën.

Haçkaj: Kjo qeveri ka dy merita për diasporën, e njohu si term dhe së dyti prej 6 vitesh po e rrit diasporën në mënyrë të çmendur. Kjo është për ti ardhur turp qeverisë që njerëzit duan të largohen. Është e frikshme që populli të jetë në një diktaturë të re të fjalës së lirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat