Rama i shqetësuar nga opozita u drejtohet qytetarëve: Mos bini pre e baltës, Basha gaboi - Bota Sot
Rama i shqetësuar nga opozita u drejtohet qytetarëve: Mos bini pre e baltës, Basha gaboi

Shqipëria

Rama i shqetësuar nga opozita u drejtohet qytetarëve: Mos bini pre e baltës, Basha gaboi

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 18:41
Edi Rama

Përfundimi i armëpushimit politik nga opozita ka shqetësuar kryeministrin Edi Rama. Për këtë arsye ai ju drejtua me një videomesazh ndjekësve të tij në facebook, duke kritikuar Bashën dhe opozitën se nuk kanë dhënë asnjë kontribut në përballimin e fatkeqësisë së krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit.

Mesazhi i tij për qytetarët ishte: Mos bini pre e baltës së përditshme!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat