Tjetër lirim nga burgjet, gjykata liron të dënuarin me 20 vite burg - Bota Sot
Tjetër lirim nga burgjet, gjykata liron të dënuarin me 20 vite burg

Shqipëria

Tjetër lirim nga burgjet, gjykata liron të dënuarin me 20 vite burg

Më: 16 janar 2020 Në ora: 15:12
Ergys Kolaverin

Gjykata ka liruar të dënuarin me 20 vite burg, Ergys Kolaverin.

Gazetarja Anila Hoxha raporton drejtpërsëdrejti, në edicionin e lajmeve në Top Channel, dhe shprehet se Kolaveri është dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda me 20 vite burgim, ndërkohë që gjykata kishte kërkuar 30 vite.

Gjykata e Apelit ka dhënë për Kolaverin, një i dënuar me 20 vite burg, që të mbahet në arrest shtëpie me mbikëqyrje elektronike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat