Fundjava nis me mot të mirë, ja parashikimi për nesër - Bota Sot
Fundjava nis me mot të mirë, ja parashikimi për nesër

Shqipëria

Fundjava nis me mot të mirë, ja parashikimi për nesër

Më: 16 janar 2020 Në ora: 22:36
Foto ilustrim

Edhe e premtja do të vazhdojë te mbetet me mot të kthjellet dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Por sipas Meteoalb, në orët e mesditës dhe në vijim vranësirat e lehta do të përfshijnë dhe zonën e ulët të Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -3°C në 14°C.

Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verior duke krijuar në det dallgëzimi 2 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat