Banesa përfshihet nga flakët, vdes një 2-vjeçar - Bota Sot
Banesa përfshihet nga flakët, vdes një 2-vjeçar

Shqipëria

Banesa përfshihet nga flakët, vdes një 2-vjeçar

Më: 17 janar 2020 Në ora: 15:45
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte, rreth orës 15:00 në Sanxhak të Laç, ku si pasojë e përfshirjes së një banese nga flakët ka ndërruar jetë një 2-vjeçar.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe djegies. Në vendngjarje grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kurbin/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.C., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe zjarrfikëses, në ambientet e brendshme të banesës është konstatuar trupi i pajetë i një të mituri, 2-vjeçar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat