Dhunonte vajzën e mitur, policia shoqëron nënën 41 vjeçare pas denoncimit të Fisk Fare - Bota Sot
Dhunonte vajzën e mitur, policia shoqëron nënën 41 vjeçare pas denoncimit të Fisk Fare

Shqipëria

Dhunonte vajzën e mitur, policia shoqëron nënën 41 vjeçare pas denoncimit të Fisk Fare

Më: 20 janar 2020 Në ora: 23:46
41 vjeçarja

Pas publikimit në emisionin Fiks Fare në Top Channel Policia e Sarandës ka shoqëruar mamanë e cila dhunonte vajzën e saj të mitur.

Policia e Sarandës ka njoftuar se ka bërë të mundur shoqërimin e shtetases me iniciale E.M 41 vjeçe, banuese në Sarandë. Në bashkëpunim të ngushtë me Prokurorinë e Sarandës, vijojnë veprimet për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave në lidhje me rastin konkret.

Kujtojmë që Fiks Fare në puntatën e sotme ka publikuar pamjet të tmerrshme ku nëna dhunon vajzën e saj të mitur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat