Korçë, grabitën dhe dhunuan një grup refugjatësh sirianë, 4 të arrestuar - Bota Sot
Korçë, grabitën dhe dhunuan një grup refugjatësh sirianë, 4 të arrestuar

Shqipëria

Korçë, grabitën dhe dhunuan një grup refugjatësh sirianë, 4 të arrestuar

Më: 21 janar 2020 Në ora: 09:37
Foto ilustrim

Policia e Korçës ka vënë në pranga 4 persona, pasi kanë dhunuar dhe grabitur një grup refugjatësh nga Siria.

Mësohet se autorët i kanë marrë telefonat dhe vlerat monetare që refugjatët mbanin me vete.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 8 në Korçë. Autorët janë arrestuar nga policia, ndërsa pritet që kjo e fundit të dalë në një informacion zyrtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat