‘Zotëria paska qenë dje pa syze’, Manjani ironizon me Lefter Allën: T’i ketë ardhur shikimi para SPAK apo i ka për përdorim të kufizuar - Bota Sot
‘Zotëria paska qenë dje pa syze’, Manjani ironizon me Lefter Allën: T’i ketë ardhur shikimi para SPAK apo i ka për përdorim të kufizuar

Shqipëria

‘Zotëria paska qenë dje pa syze’, Manjani ironizon me Lefter Allën: T’i ketë ardhur shikimi para SPAK apo i ka për përdorim të kufizuar

Më: 24 janar 2020 Në ora: 16:20
Lefter Alla

Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar me kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Alla i cili dje u paraqit në SPAK pasi kjo nisi hetimin pas videos me kokainë.

Në fakt dje Lefer Alla është paraqitur pa syzet e tij ku duket në të shumtën e videove dhe fotove në rrjetet sociale, por Ylli Manjani shtron pyetjen si i ka ardhur shikimi para SPAK apo syzet i ka për përdorim të kufizuar.

Manjani shton më tej se Alla ndoshta ka dashur të thotë që s’është ai në video pasi ai ka syze.

STATUSI I YLLI MANJANIT

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat