“Na doni të vdekur dhe me burgjet plot” Flet ‘koka’ e grupit kriminal shqiptar - Bota Sot
“Na doni të vdekur dhe me burgjet plot” Flet ‘koka’ e grupit kriminal shqiptar

Shqipëria

“Na doni të vdekur dhe me burgjet plot” Flet ‘koka’ e grupit kriminal shqiptar

Më: 25 janar 2020 Në ora: 21:37
Sandër Pemaj

Sandër Pemaj është shqiptari i arrestuar ditën e sotme në Greqi, ndërsa dy shohet se është koka e grupit kriminal të kapur në shtetin fqinj me 1.2 tonë kokainë.

Pemaj rezulton një emër i njohur për drejtësinë, pasi është dënuar disa herë për vepra penale tepër të rënda, ndërsa në kanalin youtube ekziston edhe një këngë mbi të, realizuar kur ai ishte pas hekurave dhe që shoqërohet me foto nga qelia e burgut.

Sandër Pemaj është shqiptari i arrestuar ditën e sotme në Greqi, ndërsa dyshohet se është koka e grupit krminal të kapur në shtetin fqinj me 1.2 tonë kokainë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat