Masakër në Korçë, një person goditet për vdekje me sëpatë - Bota Sot
Masakër në Korçë, një person goditet për vdekje me sëpatë

Shqipëria

Masakër në Korçë, një person goditet për vdekje me sëpatë

Më: 28 janar 2020 Në ora: 14:43
Foto nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak momente më parë në qytetin e Korçës.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se një person, i cili shiste banane, është goditur me sëpatë në kokë dhe si pasojë ka gjendur vdekjen.

Ende nuk dihen rrethanat apo identiteti i viktimës.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes për të zbardhur më tepër detaje rreth kësaj tragjedie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat