Dëbora arrin në 30 cm në Korçë - Bota Sot
Dëbora arrin në 30 cm në Korçë

Shqipëria

Dëbora arrin në 30 cm në Korçë

Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

25-30 cm ka shkuar trashësia në zonat malor në zonën e Korçës.

Fshati Dardhë është i kalueshëm me zinxhirë nga kilometri 5 deri të 14.

Vështiresi ka patur edhe në Qarr është punuar nga kontraktorët për hapjen dhe kriposjen e aksit.

Të gjitha akset e tjera të kalueshme pa zinxhirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat