Euro dhe dollari rriten, zbuloni me sa këmbehet valuta sot - Bota Sot
Euro dhe dollari rriten, zbuloni me sa këmbehet valuta sot

Shqipëria

Euro dhe dollari rriten, zbuloni me sa këmbehet valuta sot

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, data 16 shkurt 2020, publikuar nga Banka e Shqipërisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat