Bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital punëtori - Bota Sot
Bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital punëtori

Shqipëria

Bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital punëtori

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 12:32
Foto ilustrim

Një 40 vjeçar është aksidentuar në vendin e punës në Kamëz.

Mësohet se shtetasi R.D, ka rënë aksidentalisht nga lartësia, ku po punonte.

Sakaq, bëhet me dije se punëtori është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat