Mos i lini fëmijët ta shikojnë: Rama publikon videon e tmerrshme nga vuajtjet e personave me Koronavirus - Bota Sot
Mos i lini fëmijët ta shikojnë: Rama publikon videon e tmerrshme nga vuajtjet e personave me Koronavirus

Shqipëria

Mos i lini fëmijët ta shikojnë: Rama publikon videon e tmerrshme nga vuajtjet e personave me Koronavirus

Më: 20 mars 2020 Në ora: 20:37
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video me pamje të frikshme nga një spital në Bergamo, duke pasqyruar atë çka po ndodh për shkak të koronavirusit.

Rama shkruan:

HAPINI SYTË E VESHËT DHE SHIKOJENI E DËGJOJENI VETË, SE ÇFARË I GJEN ATA QË NUK DUAN TA MARRIN VESH NË KOHË QINDIN QË TË PUNON KY ARMIK QË PO LUFTOJMË!

DHE KU? NË BERGAMO! NJË NGA SPITALET MË TË FAMSHËM TË EUROPËS! ZOT NA RUAJ🙏

*Mos i lini fëmijët ta shohin këtë video

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat