Ministri i Brendshëm del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Shqipëria

Ministri i Brendshëm del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Më: 21 mars 2020 Në ora: 16:10
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në një postim në rrjetet sociale ka paralajmëruar qytetarët që respektojnë oraret e lëvizjes, sepse ndryshe do të ndëshkohen.

Reagimi:

Edhe një person i vetëm mund ta ndërpresë vargun fatal të infektimit.

Pikërisht për këtë, Policia nuk do të tolerojë ASKËND dhe për ASNJË arsye.

I vetmi vend për shqiptarët deri të hënën në orën 05:00 është ose në shtëpi, ose në shërbim

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat