Këlliçi: Edi Rama sërish me fake news! - Bota Sot
Këlliçi: Edi Rama sërish me fake news!

Shqipëria

Këlliçi: Edi Rama sërish me fake news!

Më: 21 mars 2020 Në ora: 18:59
Belind Këlliçi

Kreu i Forumit Rinor të PD-së, Belind Këlliçi ka publikuar videon e vërtetë të asaj që Edi Rama thotë se është në Spanjë.

Në fakt video është në Algjeri, në një protestë antiqeveritare.

Reagimi i plotë i Belind Këlliçit:

Edi Rama serish me FAKE NEWS!

A do meren masa kunder ketij njeriu, qe shperndan FAKE NEWS dhe perhap panik per qytetaret e tij? Kjo eshte video origjinale e protestave antiqeveritare ne Algjeri, te cilat u shtypen dhe dhune nga policia.

#shperndaje sa me shume per te demaskuar kete strategji, e cila po mundohet te na shese terrorin dhe dhunen policore, si plan menaxhimi nga shtetet e BE kunder COVID-19...

KUJDES nga propaganda diktatoriale e Edi Rames!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat