Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti

Shqipëria

Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti

Më: 31 mars 2020 Në ora: 18:43
Foto ilustrim

Teksa të gjithë qytetarët shqiptarë tashmë ndodhen në shtëpi për shkak të koronavirusit, janë ndier disa lëkundje tërmeti në Tiranë.

Sipas EMSC, tërmeti është regjistruar në magnitudën 3.1 të shkallës rihter dhe epiqendra ka qenë rreth 36 kilometra lart kryeqytetit, në afërsi të Burrelit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat