Rama publikon dhuratën nga artistët: Kaq e goditur në këtë kohë të mallkuar - Bota Sot
Rama publikon dhuratën nga artistët: Kaq e goditur në këtë kohë të mallkuar

Shqipëria

Rama publikon dhuratën nga artistët: Kaq e goditur në këtë kohë të mallkuar

Më: 2 prill 2020 Në ora: 08:24
Pamje nga video

Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot me ndjekësit një këngë që siç ai e cilëson “është një dhuratë shpirtërore, në këtë kohë të mallkuar”.

Statusi i Ramës

MIRËMËNGJES😊

me një këngë që bashkon dhe artistët të cilët bujarisht na kanë bërë këtë dhuratë shpirtërore, kaq të goditur në këtë kohë të mallkuar, të cilën vetëm me forcën e shpirtit shqiptar do ta kalojmë 🙏

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat