“Fluturim falas”/ Rama publikon një video: Për të gjithë ata që më kanë përqeshur - Bota Sot
“Fluturim falas”/ Rama publikon një video: Për të gjithë ata që më kanë përqeshur

Shqipëria

“Fluturim falas”/ Rama publikon një video: Për të gjithë ata që më kanë përqeshur

Më: 2 maj 2020 Në ora: 09:02
Edi Rama

Përmes një postimi në Facebook, kryeministri i vendit, Edi Rama ka publikuar një video, ku shfaqen pamje të punimeve nga aeroporti i Kukësit.

“MIREMËNGJES

me këtë video të dedikuar për të gjithë ata që më kanë përqeshur për Aeroportin e Kukësit, ku po punohet intensivisht dhe vitin e ardhshëm do të ulim Migjenin, me një fluturim falas për të gjithë ata që më kanë sharë nga Londra😉”, shkruan Rama

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat