Dokumenti/ Kryetari i grupit “Demokraci dhe Drejtësi” kërkon të bëhet anëtar i komisionit për “Zgjedhoren” - Bota Sot
Dokumenti/ Kryetari i grupit “Demokraci dhe Drejtësi” kërkon të bëhet anëtar i komisionit për “Zgjedhoren”

Shqipëria

Dokumenti/ Kryetari i grupit “Demokraci dhe Drejtësi” kërkon të bëhet anëtar i komisionit për “Zgjedhoren”

Më: 28 maj 2020 Në ora: 12:39
Edmond Stojku

Edmond Stojku kryetar i grupit “Demokraci dhe Drejtësi” kërkon të bëhet anëtar i komisionit për Reformën Zgjedhore.

Grupi ka në përbërje 9 anëtar dhe ka numrin më të madh të deputetëve sa i takon krahut të opozitës në parlament.

Dhe si grupimi më i madh opozitar në parlament, Stojku si kryetar i këtij grupi kërkon të jetë anëtar i komisionit të Reformës Zgjedhore.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat