Rudina Hajdari: Këta dështuan. U tërhoqën në momentin e fundit - Bota Sot
Rudina Hajdari: Këta dështuan. U tërhoqën në momentin e fundit

Shqipëria

Rudina Hajdari: Këta dështuan. U tërhoqën në momentin e fundit

Më: 31 maj 2020 Në ora: 23:14
Rudina Hajdari

Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari deklaron se partitë u tërhoqën në momentin e fundit.

“Këta nuk duan tia dinë për shqiptarët. Kjo është e trishtë. Ambasada amerikane vjen në këtë ndërtesë për të negociuar vetëm se duan interesin e shqiptarëve por ata ia mbyllën derën edhe ambasadës dhe popullit. I thanë se nuk janë gati për një marrëveshje. U tërhoqën në momentin e fundit.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat