Rritje e lehtë temperaturash e reshje shiu pasdite, ja parashikimi i motit për nesër

Shqipëria

Rritje e lehtë temperaturash e reshje shiu pasdite, ja parashikimi i motit për nesër

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 22:54
Ilustrim

Dita e nesërme do të sjellë një rritje të lehtë të temperaturave.

Pjesa e parë e ditës do të ketë kthjellime dhe vranësira të pakta ndërkohë që pasditja do të shtojë vranësirat kryesisht në zonat malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat do të rriten në mëngjes dhe në mesditë luhatur vlerat nga 8°C deri në 27°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga

drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzimin 3 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat