Plas sherri në Durrës, 3 adoleshentë përfundojnë në spital - Bota Sot
Plas sherri në Durrës, 3 adoleshentë përfundojnë në spital

Shqipëria

Plas sherri në Durrës, 3 adoleshentë përfundojnë në spital

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 07:38
Ilustrim

Mbrëmë rreth orës rreth orës 22:30, në lagjen nr.1, Durrës pas një konflikti të çastit janë dëmtuar me mjet prerës (thikë), shtetasit me iniciale A.B., 16 vjeç, F.D., 17 vjeç, dhe S.I., 16 vjeç.

Bëhet me dije se tre adoleshentët ndodhen në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat