Arian Çani provokon në emision: Ballkani ka qenë i gjithi helen, tjerat janë përralla

Shqipëria

Arian Çani provokon në emision: Ballkani ka qenë i gjithi helen, tjerat janë përralla

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 17:28
Arian Çani

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, i ftuar ishte kreu i Kadastrës Artan Lame, ndërsa në një lidhje Skype ishte ish-drejtori i regjistrimeve të pronave në Himarë, Priamo Bollano.

Gjatë debatit në studio, moderatori Arian Çani u shpreh se i gjithë Ballkani ka qenë helen. “Ballkani ka qenë i gjithi helen, të tjerat janë përralla”, tha Çani.

Kjo deklaratë e tij nuk është pritur aspak mirë nga shqiptarët dhe është parë si provokim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat