Gjendet një trup i pajetë pranë lumit Shkumbin - Bota Sot
Gjendet një trup i pajetë pranë lumit Shkumbin

Shqipëria

Gjendet një trup i pajetë pranë lumit Shkumbin

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 20:31
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një trup i pajetë është gjetur këtë të dielë në fshatin Shushicë të Elbasanit, në bregun e lumit Shkumbin. Policia njofton paraprakisht se viktima është mashkull, rreth të 50-tave. Identiteti i tij ende nuk është zbuluar, ndërsa në trupin e burrit nuk janë gjetur shenja dhune.

Elbasan/Informacion paraprak

Në fshatin Shushicë, Elbasan,  në breg të lumit Shkumbin,  është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull rreth 50 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe iderifikimin e kufomës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat