6 muaj në çadër prej tërmetit me të vëllanë të paralizuar, historitë e trishta të Ishmit - Bota Sot
6 muaj në çadër prej tërmetit me të vëllanë të paralizuar, historitë e trishta të Ishmit

Shqipëria

6 muaj në çadër prej tërmetit me të vëllanë të paralizuar, historitë e trishta të Ishmit

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 22:08
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në Shqipëri, pasojat e tërmetit të 26 nëntorit vazhdojnë të mbajnë shumë banorë në gjendje të rënduar ekonomike dhe shëndetësore.

Durrësi dhe fshatrat përreth tij janë nga zonat më shumë të dëmtuara.

Korrespondenti Ilirian Agolli, ishte në Ishëm të Durrësit dhe përgatiti materialin në vazhdim./Zeri Amerikes

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat